Nastavni planovi

Kalendar nastave

Nastava

Početak nastave u zimskom semestru
preddiplomski studiji
1.10.2018. – ponedjeljak
Početak nastave
diplomski studij
8.10.2018. – ponedjeljak
Završetak zimskog semestra 25.01.2019. – petak
Božićni i novogodišnji praznici od 25.12.2017. – ponedjeljak
do 06.01.2018. – petak
Redoviti zimski ispitni rok od 28.01.2019. – srijeda
do 22.02.2019. – petak
Početak nastave u ljetnom semestru 25.02.2019. – ponedjeljak
Završetak nastave ljetnog semestra 07.06.2019. – petak
Redoviti ljetni ispitni rok od 10.06.2019. – srijeda
do 05.07.2019. – petak
Jesenski ispitni rok od 02.09.2019. – ponedjeljak
do 06.09.2019. – petak

Državni praznici i blagdani

Dan nezavisnosti 08.10.2019.
Dan svih svetih 01.-02.11.2018.
Božićni i novogodišnji praznici 24.12.-04.01.2019.
Veliki petak – Uskršnji ponedjeljak 19.04.2019.-22.04.2019.
Praznik rada 01.05.2019.
Tijelovo 20.-21.06.2019.
Dan državnosti 25.06.2019.

© Sveučilište u Rijeci, Akademija primijenjenih umjetnosti