Vi ste na stranici: Naslovna
VAŽNA OBAVIJEST

STUDENTIMA IV. GODINE PREDDIPLOMSKOG STUDIJA


Studenti iv. Godine preddiplomskih studija koji namjeravaju izvršiti prijavu na razredbeni postupak za upis na diplomske studije moraju položiti sve ispite za završetak preddiplomskog studija do 12. Rujna 2014.
 

(OBAVEZNO JE POLOŽITI SVE ISPITE NA PRVOM ROKU U RUJNU)

 
Rok za prijavu završetka preddiplomskog studija je dva dana nakon položenog zadnjeg ispita (prijava u referadi)
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
MAP in MOTION

 

 

 

Program u kojem sudjeluju studenti i nastavnici APU se nastavlja u Ljubljani u srpnju, kolovozu i rujnu 2014.
Sve informacije i program možete naći na likovima: 
 
http://www.adriart.net/map-in-motion-ljubljana 
 

 
 
Under the Flag of Displacement

 

Kolegij (radionica) mobilnosti Under the Flag of Displacement na brodu Galeb, 29.6.-5.7.2014., Rijeka 

 


 


 
MAP in MOTION

 

 

Rijeka, lipanj-srpanj 2014.

 

 

 


 


 
MAP in MOTION

U okviru diplomskog studijskog programa Medijskih umjetnosti i praksi, Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci u suradnji s partnerskim institucijama u projektu ADRIART – Visokom školom za umjetnost Sveučilišta u Novoj Gorici, Tehničkim sveučilištem u Grazu i Sveučilištem u Udinama – organizira seriju tribina, izložbi i projekcija studentskih radova pod nazivom MAP in MOTION. U sklopu programa MAP in MOTION predstaviti će se studentski radovi koji su nastali tijekom trogodišnjeg perioda i razgovarati će se o temama koje su relevantne za budućnost studija i njegovu integraciju u društveno okruženje. MAP in MOTION izvodi se u Rijeci, Ljubljani, Zagrebu, Novoj Gorici i Grazu. 

PROGRAM MAP in MOTION u Rijeci

MAP in MOTION: Tribina
Atrij HKD
, 01.07.2014., 10-15 h

PRVI DIO
1. Prezentacija MAP studija, 10-11 h
Govornici: Igor Eškinja, Rene Rusjan
2. Prezentacija kolegija mobilnosti, 11-12 h
Moderator: Peter Purg
Sudionici: Lara Badurina, Tomislav Brajnović, Ingeborg Fulepp, Fedor Vučemilović

DRUGI DIO
1. MAP u suradnji s lokalnom zajednicom, 12.30-13.30 h
Moderator: Davor Mišković
Sudionici: Lara Badurina, Marin Lukanović, Damir Orlić, Peter Purg, Ivan Šarar
2. Suvremena umjetnost i edukacija, 13.30-14.30 h
Moderator: Dalibor Martinis
Sudionici: Irena Sertić, Slaven Tolj, Ulay

MAP in MOTION: Izložba studentskih radova
Galerija Kortil, 01.07. - 05.07.2014
Otvorenje izložbe: 01.07.2014., 20:00 h

Aleksandra Ana, Renata Fugošić, Nikolina Hrga, Antonio Kiselić, Liberta Mišan, Sara Salamon, Nina Zimmermann, Monika Rusak, Lavoslava Benčić, Iva Musović, Urška Djukić, Polona Zupan aka Pila Rusjan, Dejan Štefančič, Valerija Zabret aka Valerie Wolf Gang, Helene Thummel, Mišel Periša, Tijana Mihailović, Dorian Mataija

MAP in MOTION: Projekcija studentskih video radova
Art-Kino Croatia, 02.07.2014. u 19:00 h
Uvodna riječ: Rajko Grlić, Fedor Vučemilović

 

Aleš Bajec, Anja Perše, Hana Kovačič, Jaša Bukovec, Nika Gvozden, John Mounir Hanna, Isabella Bubola, Maximilian Conway, Jaka Žilavec, Iva Musović, Lola Seibt, Nisa Hrvatin, Jan Serini, Liberta Mišan, Mia Vučemilović , Marija Laura Potočnik, Valerija Zabret, Mathias Prosekar, Kalle Köbler, Bruna Del Bello, Sara Salamon, Polona Zupan, Vedrana Dragičević, Nataša Lanieri, Francesca Iacobo, Luis Hurtarte, Dunja Danial, Christoph Walter Pirker, Dorotea Smrkinić, Urška Djukić, Gašper Uršič, Marco Wenegger, Cordula Weitgruber, Matija Bajc, Urša B. Potokar, Giulia Grotto, Iva Musović, Urška Djukić, Peter Mišic, Gregor MörthJasmina Lozar, Jaka Čurlič, Francesco CartighedduDenis Barbić, Alexia Eberl, Dylan Mundy ClowryKatja Munda Rakar, Jaka Čurlič,  Claudia SpinelliRenata Fugošić, Sara Ghiani, Monika Rusak, Cornelia Steiner

POPRATNI PROGRAM

 

26.06.2014., 21:00 hArt-Kino Croatia
Projekcija studentskih video radova na otvorenom

08.07.2014., 19:00 h
Art-Kino Croatia
Melika Bass: projekcija filmova i razgovor sa studentima 

Partneri: Grad Rijeka, Art-kino Croatia, Galerija Kortil, MMSU

Produkcija: Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Visokom školom za umjetnost Sveučilišta u Novoj Gorici, Tehničkim sveučilištem u Grazu i Sveučilištem u Udinama u sklopu ADRIART projekta, Daniela Urem  

 

www.adriart.net

PROGRAM MAP IN MOTION Ljubljana i Graz

14.07.2014., od 11.00 - 15.30 h Ljubljana, simpozij, projektna soba SCCA
14.07.2014., otvorenje u 20. h Ljubljana, izlozba, Galerija Alkatraz
18.08.2014., Ljubljana - Španski Borci, Blaž Bertoncelj, premijera plesne predstave Shakespeare i Tango Ljubljana
03.09.2014., ob 21. uri Projekcija filmova u Slovenskoj kinoteci,

Studeni 2014. Graz - izložba izabranih radova iz međunarodne radionice RAPR na Tehničkom fakultetu u Grazu

 


 

 

 
«« Početak « Prethodna 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 251 - 255 od 418
 
 
 
© 2005 – 2018 APURI